"Kara koyun" ailede en mantıklı kişi olduğunda

“Kara koyun” ailede en mantıklı kişi olduğunda

Normal kabul edilemeyen bir parametre bulmak gerçekten çok zordur. Bazı insanlar için normal olan, bazı sosyal olarak standartlaştırılmış davranışlara bağlı kalmak anlamına gelirken, diğerleri için bu, belirli dini ilkeler tarafından yönetilmekle ve bu şekilde ardışık olarak yapılmalıdır. Bunun için Çoğu kez normal, sakin, pasif ve itaat ile normallik karıştırmayınHer ne kadar bir şey mutlaka diğerine bağlı değildir.

Bunu kendi kendimize doğrulayabiliriz, tüm zamanlar boyunca, garip bir şekilde giyinme ya da farklı bir saç kesimi giydikleri için birileri hakkında yanlış izlenimimiz oldu. Görünüşe göre normal olarak kabul edilenlere uymayan biri.

Aynı şekilde, etkili bir şekilde inandığı nedenleri kucaklayan, posterler yetiştirmek ya da slogan atmak için sokaklara çıkmak gerekse bile, her zaman onlar için savaşan insanları düşünürüz. Etkili olarak, görünüşün insan özüyle hiçbir ilgisi yoktur, ama bu asimilasyonu özellikle zor gözükmektedir.

Zor çünkü mevcut toplum, gördüklerinden, sahip olunan, giyinen markalardan, satın alma gücünden, ne kadar tüketildiğinden yargılanır.. Bununla birlikte, her bireyin özünü, kişinin gerçekten sahip olduğu şeyi takdir etmek ve yolunu kesişen herhangi bir kimseye zarar vermeden yaşamak, pratik yapmak için gittikçe zorlaşmaktadır.

Gerçekten önemli olan, eylemlerimizde, başkalarından önce konuştuğumuz ya da yaptığımız şeylerde değil.

Aile çekirdeğinde, nadir değildir kara koyunun etiketlenmesi kesin olarak cevap veren insanlar, kim cesaret ederseuzun yıllar ve birkaç kuşak için kurulmuş olmasına rağmen, yıllarca sürdürülen yanlış bir konfor temelini kırmak amacıyla, değişmek ve yenilenmek zorundadır.

Ve hiç kimse, evlenmemiş bir evliliği sürdürmeye veya moda göre giyinmeye zorlanmıyor, sadece aile üyeleri arasında her zaman böyle olduğu için. Onlar cesaretsiz birçok insan için yeni yollar açan gelişmeleri teşvik etmeye cesaret edenlerdir.

Bu nedenle, sadece bir arada bulunma ve zamanın yaşamın özünü açığa çıkarabildiğinden, bir kara koyun olarak, halihazırda insanlar tarafından veya akrabaları tarafından yargılanmış olan birisine karar verirken çok dikkatli olunmalıdır. her biri

Birçok kez, sadece hakkında kural ve davranışlara uymayan insanlar norm olarak dikteTanrı, kim ya da neden, kalplerinin dikte edildikten sonra yaşamaya karar veren bireyleri bilecektir. Ne de olsa, kendi mutluluğunun karşılığında başkaları tarafından kabul edilmesine izin vermeyen biri.

Videoyu izle: Hey Hey Kara Koyun (Baa Baa Kara Koyun Türkçe) 🐑 Çocuk Şarkıları

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: