Kadın NY ormanda bir daire dönüştürür

Kadın NY ormanda bir daire dönüştürür

İnsanlar bir metropolde yaşadıklarında genellikle "beton ormanlarda" yaşadıklarını söylerler. Belki de New York kentinden daha iyi bir şehir ormanı örneği yoktur ve tam da Summer Rayne Oakes'in ikamet ettiği yerdir.

Bu kadın, doğanın bir parçası olarak Brooklyn'deki küçük köşesine uzanıyordu. 500 farklı bitki ile karmaşık dekorasyon Bitkiler, çiçekler ve meyve ve sebze veren bitkilerden bile, daireyi bir parça ormana dönüştürebilir.

New York'ta ayakta kalabilmemin tek yolunun kendimi bitkiler ile kuşatmak olduğunu düşünüyorum."Oakes Modern Çiftçi sitesine söyledi.

Yeşil yapraklar görebilirsiniz Dairenizin köşesine ayrıca, oda bile ayrıca ahşap kalas ve kontrplaklar eğreti platformlarda şişe ve kutuların kullanıldığı bir sulama sistemine bağlı olan bir duvar vardır.

Banyonuz bile çok sayıda kaktüs ve succulents'e ev sahipliği yapar ve pencereler çeşitli floralar yetiştirmek için küçük doğaçlama seralar gibi davranır. Tüm bu bitkiler yetmezmiş gibi, Summer bile dolabında büyüyen küçük bir bahçeye sahip.

Fotoğraflara bir bakın.

Videoyu izle: Dayanıklı 10'da ZOMBİ-GEÇİRMEZ Ev

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: