IPhone 7 Jet Black kasutajad kurdavad kriimustusi

IPhone 7 Jet Black kasutajad kurdavad kriimustusi

Mudel Jet Black iPhone 7 aplaus oli sel juhul, kui Apple teatas oma viimases nutitelefoni mudel kiitsid selle diferentseeritud ja maitsekas esteetika. Kuid see ei võtnud kaua, et ebamugav olukord oleks just tema välimusega seotud.

See suurepärane särava viimistlusega hoiab oma tehase ilu lühikese aja jooksul, sest on vastuvõtlik lugematute kriimustuste esitamiseks ja nähtavaid jälgi, mis jäävad sõrmede loomulikuks rasvaks.

Kuigi see ei ole tehtud avatud avaldus haprusest nutitelefoni selles versioonis, ettevõttel oli teadete avaldamiseks kohusetundlikkus nende ametlikul koduleheküljel, mis väitis, et seade "võiks esitada mikro-marrastused kasutada" ning soovitas neid kasutajaid, keda vaevavad probleem omandatud kaitsejuhtumid. Kui me arvame, et Apple välja hoiatuse tõenäoliste ohtude "võttis vaevaks", kuigi see tundub väiksemana, siis probleem on reaalne ja oluline.

Nii, et saate aru selgelt tagajärgi ignoreerides selline hoiatusi, mitu omanikud iPhone 7 ja 7 Plus Jet Black kogutud Reddit jagada hetkeseisu seadmetes. Kui me võtame arvesse kulusid need suhteliselt uued telefonid, pildid näitavad, et sai peavalu – ja portfelli – nende omanikele.

Siin näeme teile suhteliselt uute seadmete fotod, millel on ainult üks kaks nädalat kasutamist, aga ka teisi, kes sõidavad rohkem kilomeetreid.

KateWalls avaldas mitmeid kvaliteetseid iPhone 7 Jet Black'i pilte.

Telefonil on ainult viisteist päeva kasutamist.

Kõige nähtavam kahju võib näha servadel.

Kasutaja nime all ctsikh mainis, et sõrmejälgede varjata kriimustuste, kuid ei takista hoida ilmumist.

Zach Epstein ajakirjanik avaldas Twitteris kuidas seade on sageli jäänud kui pan kus kala on praetud.

IPhone 7 vapustavat süsimust viimistlus läbib üheksa-sammult protsessi anodization ja poleerimine enne slathered Mis julgust pic.twitter.com/7iaH86fi9T

– Zach Epstein (@ zacharye) 20. septembril 2016

Reddit hüüdnimega polygonarsenal rakendada filtrit foto näidata kriimustuste oma iPhone.

Ta märkis ka, et ta ei ole kunagi kasutatud Kaitsekorpused ning ei hooli oma telefoni.

Seda hind on loogiline, et kliendid nõuavad teatud kvaliteedi parameetrid ja on üllatunud, kui nad avastavad, et seda ei juhtu, aga kui sa kunagi olnud, et stiil klaver must pind vidin, peaksite teadma, et kriimustatud üles vaadates neid. Xbox One on pärast mõne nädala möödumist vastikut.

Vaata videot: Digitark saade [# iphone7]: seitsme päeva pärast näeb ilmavalgust iPhone 7!

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: