Huacachina - ebatavaline oaas Peruus

Huacachina – ebatavaline oaas Peruus

Esmapilgul näib see olevat miraagi tulemus, kuid see on täiesti päris koht, mida rahvavalt nimetatakse "Ameerika oaas" See linn, mis oleks justkui võetud kusagil Araabia, on umbes sada elanikku ja asub lõuna Peruu, Lima 5 tundi.

Tema tegelik nimi on Huacachina ja enne fotodele nähtava idüllilise oaasi muutumist ei läinud see kaugemale lihtsast järvest, mida ümbritsevad tohutud liivaluited. Kuid mõned Peruu ühiskonna rikkad liikmed hakkasid 1940ndatel, kui hakati ehitama rikaste inimeste suvekodusid, erilist huvi selle koha ilu vastu.

Huacachina muutub turismisihtkohaks.

Kinnisvara buumiga ja jõukate inimeste kohalolekuga varsti hakkasid ilmuma hotellid, restoranid ja mõned poodid.

Kuid Huacachina ainuõigus lõppes 1990. aastate keskel, sest selle külastajad ei piirdunud rahaga inimestega, kuid enamus turistide voogudest hakkasid asuma erinevatest rahvustest ja mägisõitjate seljakotid (liiva surfamine), kes lähevad siia kõrged luited kogema.

Kohaliku folkloori järgi, kui kaunis printsess võttis selles kohas vanni, häiris ta jahimees. Tähelepanelikult mehe kohalolekut põgenes põgenes ja jättis loodusliku veekogu järele, mis lõppes ja mis tõi kaasa järve.

Lisaks fantaasia on pidev mure vee selles kohas: pärast aastakümneid kestnud liig järve tase on hakanud vähenema järk-järgult, nii et omadused on peab korraldama, et saada vesi välistest allikatest .

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: