Hayatın bir oyunun simülasyonundan daha fazlası olamazdı.

Hayatın bir oyunun simülasyonundan daha fazlası olamazdı.

Bizim evrenin bir bilgisayar simülasyonu olabilir teori hakkında burada konuştuk. Birkaç gün Tesla ve SpaceX kurucusu önce, Elon Musk bakış onun açısından, gerçek dünyada yaşıyoruz olabilirlik milyonlarca binlerce biridir söyledi.

Hayat bir sahnenin ötesine geçemeyebilir matris veya bir oyun simülasyonu. Sen ve ben çok ileri medeniyetler tarafından kontrol edilen ve yönlendirilen karakterlerden daha fazlasıyızBizimkinden çok daha gelişmiş. Tesla ve SpaceX şirketlerinin başkanı olan girişimci Elon Musk, 2008'de yeni Iron Man'ın imajına ilham veren bir konu olarak kendisini böyle düşünüyor.

Katılımınıza Kod KonferansıKaliforniya'da Musk, bir gazeteciden, bir çeşit simülasyon veya oyunda yaşadığımız teori hakkındaki bir soruyu yanıtladı. Ve oldukça açıktı: "Gerçek bir dünyada olduğumuz ihtimaller milyarlarca”.

Teorisini haklı çıkarmak için Pong gibi eski oyunlara atıfta bulunur. 40 yılda oyun dünyası o kadar evrim geçirdi ki, şu anda sanal senaryolar gerçek olanlara çok benziyor. Sonra, ona göre, belli bir noktada gerçeklik ile simülasyon arasında ayrım yapmak çok zor olacaktır.

Gelecek nesiller, benzer insanlara bizlerle ya da daha iyilerini emretebilir, ya da daha iyisi, belki de bu zaten gerçekleşmiştir. "Bizimki gibi akılların büyük çoğunluğunun, nadiren orjinal yarışa ait olmaması olabilir. Başka bir orijinal yarışın ileri torunları tarafından simüle edilen insanlar”.

Konferansın tamamını burada görmek mümkün:

Videoyu izle: MONA LİSA TABLOSUNDAKİ SIR ÇÖZÜLDÜ – KORKUNÇ GERÇEKLER

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: