Frodo, häbiväärne tänavakokk, kes sai beau

Frodo, häbiväärne tänavakokk, kes sai beau

Kui teil oleks nüüd võimalus kohtuda selle koeraga nimega Frodo, siis ei kujutlekski kuigi ette kujutada, millistel tingimustel ta leidsid tänavaid vähem kui aasta tagasi. See ei ole liialdus, vaid enne vastuvõtmist vaesel loomal ei olnud maailmas ühtegi sõpra.

Nad leidsid ta sellises äärmises hooletusse jätmises ja hooletussejätmises, et koer Ma vaevu nägin. Kuid kõige muljetavaldavam asi oli muutus ja Frodi täielik taastumine hakkas inimesi hoolitsema ja armastama.

2017. aasta maikuus leidis Frodo, et ta sihilikult astub läbi Horvaatia tänavate. Lisaks tõsisele alatoitumisele kannatas koer käärsoole arenenud sissetungi. Veelgi halvem on, et nende silmad olid ravitava nakkuse tõttu tõsiselt kahjustatud.

Enamikele läbikäijatele oli Frodo vastandlik. Kuid nagu kõik hulkuvad koerad maailmas, oli kõigest tema vajaminev väike abi. Aitame selle eest, kes vastutab Kaludija Sigurnjak.

Isegi see naine, kes kasutas loomade päästmist kahetsusväärsetes tingimustes, pisut natuke hirmutas, et teada, millised tingimused see koer oli.

"See oli tõesti šokeeriv. Ma ei suutnud uskuda, et see oleks koer, "tunnistas Kaludija siiralt. "Kohe alustasin hooldustega".

Pärast koera usaldust, lähtudes väikesest toidust, viis Sigurnjak veterinaararsti juurde, et saada vajalikku hooldust. Veterinaar-oftalmoloog leidis selle koera paremal silmal pole mingit ravimeedet ja nad pidid selle eemaldama.

Õnneks pääses tema teine ​​silm päästa, nii et Frodo päästis jääda igavesti varjudesse. Sellest hoolimata oli koer selle pakutavast ebakindlast terviseseisundist väga raske eemaldada.

"Ma olin näljane ja täis kirbu ja puugid," ütles tema hooldaja. "Me ei olnud kindlad, et ta ellu jääks."

Ja just nii, et Frodo hakkas ümber kujundama, tuginedes nende iseseisvale hooldusele, visadusele ja armastusele. Väike võitleks oma elu eest.

Mitu kuud oli koer taastunud. Frodo ümberkujundamine oli pöördumatu.

Aeglaselt, kuid kindlalt hakkas tema kuiv nahk veel kord niisutama ja põletik kahanes. Kaunis pruun karv hakkas uuesti sündima.

Kuid mitte ainult Frodo tervis hakkas kasvama, nii oli ka tema rõõm ja energia. Need kurbusepäevad ja mahajäetud Horvaatia tänavad olid jäänud minevikus. Sigurnjaki jaoks oli koera ümberkujundamine suurepärane asi.

"Tema ümberkujundamine oli fenomenaalne, me pole kunagi arvanud, et ta saab selliseks armas koeraks." Tegelikult muutis see päästmine igavesti koera elu. Ja ma hakkasin uuesti muutuma.

Täiesti taastudes asus Frodo lapsendama ja leidis kiiresti perekonna täis armastust, mis võtaks ta tema kodus vastu. Kui Marko Duspara nägi koera pilti veebisaidil ja hakkas lugu lugema, oli see esmapilgul armastus.

"Ausalt ma ei suuda ette kujutada, mis temaga varem juhtus. Tänan kõiki, kes aitasid. Täna on ta õnnelik koer, kes teab, et ta on armastatud ja rikutud. "

Frodo elab õnnelikult, hüppab ja töötab.

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: