El Salvadori "saatjar"

El Salvadori “saatjar”

Saatür Kreeka mütoloogias oli olend looduse keha poole inimese ja pool kitse (vastab Faun Roman mütoloogia) ja noorte José, El Salvadoristlõpuks võrreldakse ühte neist mütoloogilistest olenditest kasvajate tõttu, mis kasvavad jalgadele ja kätele.

Tema nimeks on José ja tal on natuke rohkem kui 20 aastat vana. Ta elab koos oma ema küla kaugemas nurgas Llobasco El Salvadoris, kus iga päev üritab peita kummaline deformatsioon, mis hakkas teda mõjutama alates 2-aastasest.

Praegu tema jalad ja käed on iseloomulikud hobuse sambadega sarnased mügarad, Kus nad kasvasid, kuni hetkeni, nüüd saab lihtsalt kasutada oma jäsemeid ja takistada teil täita põhilisi ülesandeid igapäevaelu, nagu kõndimine. Sel põhjusel peab ema kandma seda oma õlgadel, et ta saaks seda kodust isegi selle naise jaoks tõeliselt ohverdada. Kuigi vaevalt võimalik hoida asju, Joseph leidlikult kuulata muusikat oma mobiiltelefoni ja ka meeldib mängida koos oma mänguasjad, nagu laps. Tema elu on tõeline encierro ja tema ema peab pidevalt oma käte ja jalgade kaitseks kärbeste ja nakkuste päeval.

On inimesi, kes näevad seda, nad kisendavad … nad heidavad hirmu."Ütleb Marie Eusebia López.

Mitu korda nad otsisid ravimit, kuid nad ei leidnud ravimilt vastuseid. Lääne meditsiiniga uskmatu, nüüd on Maria Eusebia, et see kõik võib olla nõidade toode. Siiski Joseph ei lõpe unes ja ütles, et ta tahab käia ühe päeva ja tema ema on suur usk, et saab veel ravida.

On võimatu, et see juhtum ei muuda meid Dede Koswara, mis tuli tuntud kui "Tree Man" Dede juhtum oli edukaks dokumentaalfilmide lavastus Discovery Channel'is. Tema juhtum on tunduvalt tõsisem kui Jose's, sest ta lihtsalt ei näe tema kätesid ja jalgu, kuid tal tundus tegelikult juurteid. Discovery Channel, pärast dokumentaalfilmi edukust, käivitas teise, nn "Inimese puu – tervendamine "Kui arstid uurisid haigusjuhtumit põhjalikult ja leidsid selle haiguse nime: epidermodisplasia verruciformis või Lewandowsky-Lutz'i haigus, kus haigus arenes märkimisväärselt immuunpuudulikkuse tõttu. Arstid eemaldasid rohkem kui 5 kilogrammi hoogsuse ja Dede nägi oma jalgu ja käsi esimest korda aastaid. Aga aeg möödus ja "juured" hakkasid tagasi pöörduma ja Dede pisut natuke läheb tagasi "Tree Man". Kahjuks haigus ei ole raviks.

Ja siin on paratamatult küsida, kas epidermodisplasia verruciformis See on sama haigus, mis mõjutab Joset.

Vaata videot: Küüditatud: Surviving El Salvador

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: