Ebatavalised enesetapud ajaloos

Ebatavalised enesetapud ajaloos

Ajaloo ajalehtede seas on ühine surmaga seotud uudishimulikke juhtumeid leida; Pea meeles, et koostamise ajalooline ja õudne surma mõista, et surm on midagi enamat kui lihtsalt lõpuks elu, ja selles mõttes leiame ebatavalised enesetapud mis tähistas ajaloo lehti ühe või mõlema peategelase kasutatava meetodi tõttu.

Nicholas Vachel Lindsay (1931), Ameerika luuletaja. Ta pani enesetapu, joomides desinfektsioonivahendi pudeli.

Peg Entwistle (1932) oli unglesa näitleja, mis saadeti Hollywoodi kuulsa plakati "H" kiri.

Hart Crane (1932) oli ameerika luuletaja. Suhteliselt madalad tootmiskulud tõttu tema enneaegne surm, oli üks mõjukamaid luuletajad kahekümnenda sajandi anglosaksi. Aastal 1932, samas naasnud Mehhiko New Yorki laevareisi, ta püüdis ühendada madrus, kes hüppas ta kogu meeskonna kohutav peksmine. Veendunud, et kindlasti ei saa olla õnnelik, sest tema homoseksuaalsus, viskus ta merre paar tundi ees kümneid tunnistajaid karjub "Hüvasti kõigile." Tema keha ei taastunud kunagi.

Kiyoko Matsumoto (1933). Jaapani õpilane 12. veebruaril 1933 vanus 21, ta enesetapu hüpates kraater Mount Mihara vulkaan saarel Izu Oshima (Jaapan). Järgmisel aastal järgnesid tema sihtkohale 944 inimest, 804 meest ja 140 naist – nad kordasid enesetappu. Poiss käivitas moe … tõesti kummaline. On inimesi, kes väidavad, et inimesed on kutsutud tegutsema mõne salapärase jõu abil.

Johnny Ace (1954) oli Ameerika linnaelanike blues ja hinge laulja ja pianist, kes tapeti end mängides Vene rulett.

Thich Quang Duc (1963) oli Vietnami budistlik munk, kes põles protestiks budistid, kes on kannatanud tagakiusamise.

Yukio Mishima (1970) oli Jaapani kirjanik ja draama. Protest kaasajastamine Jaapan enesetapu poolt Harakiri rituaal nimetatakse ametliku tähtaja rituaalse enesetapu rahva nimetatakse harakiri. Komme beheading lõpuks see rituaal omistati Masakatsu Morita liige saladus ühiskonnas Tatenokai pühendatud traditsiooniliste Jaapani väärtused, mille asutasid Yukio. Aga Morita ei suutnud oma tööd korralikult teha: pärast mitmeid ebaõnnestunud katseid, lasi ta teise liikme Tatenokai, Hiroyasu Koga, et lõpetada töö.

Robert "Budd" Dwyer (1987) oli Ameerika poliitik, kes mõisteti süüdi altkäemaksu ja vandenõu vastu. Dwyer laskis ennast suhu, esitades samal ajal televisiooni intervjuu.

Janet Adkins Elaine (1990) kannatas Alzheimeri tõve all. See oli esimene abistatav enesetapp, ja Jack Kevorkian aitas tal sellest maailmast lahkuda.

Neil Raymond "Ray" kammid, Jr. (1996) oli koomik, näitleja ja CBS-i mängufilmi "Family Feud" võõrustaja. Ta poos ennast oma voodis psühhiaatriahaiglas Glendale adventistide Medical Center, kui ta oli oma 72 tunni jooksul vaatlemise enesetapukatse päev enne.

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: