Dráždený v moči: neslávny a nezvyčajný spôsob vykonania

Dráždený v moči: neslávny a nezvyčajný spôsob vykonania

Ľudia boli veľmi plodní, keď ide o vymýšľanie neuveriteľne krutých spôsobov, ako vziať život svojich blížnych (často z absurdne ľubovoľných dôvodov). Je zrejmé, že vojna priniesla najhoršie v ľudskej bytosti, takže nie je prekvapujúce, že popravy v týchto konfliktoch patria medzi najpodivnejšie a najriznejšie.

Tento typ krutosti podporovaný vojnou bol odhalený v autobiografii Johna Mastersa v prvom zväzku nazvanom Bugles a Tiger, kde opisuje jednu z najpodivuších spôsobov vykonávania: smrť utopením v moči.

Denné utrpenie.

Táto forma popravy bola navrhnutá a široko vykonávaná ľuďmi Pashto (tiež známe ako "paštúni" alebo "etnickí Afganci"), ktorých potomstvo v súčasnosti obýva regióny Pakistanu a Afganistanu. Ešte prekvapujúcejšie je, že ženy tejto skupiny, najmä tie z kmeňa Afridi, mali na starosti vykonávanie odsúdených podľa tejto metódy.

Podrobnosti o tejto praxi sú jasne opísané v revízii, ktoré Masters urobil o skúsenostiach, ktoré svedčil, keď mal 18 rokov, zatiaľ čo v Britskej Indii v roku 1933.

"… ak [Pashtun] prišiel zachytiť akýkoľvek iný vojak okrem moslimov, najmä v prípade, že bolo alebo britskej sikhovia, prišli vykastrovať a potom odrezať hlavami. Často obe postupy vykonávali ženy. Inokedy mučili svojich väzňov smrťou tisíc kusov, čo tiahne trúby a trávu každou ranou hneď, ako to urobili.

Niekedy prevzali väzňa a pomocou palice otvorili svoje čeľuste do takej miery, že pre nich nemohlo prehltnúť, potom tieto ženy pokračovali v močení na otvorených ústach a neustále sa menili, až sa väzeň utopil.

Avšak, tento druh týranie nebola obmedzená na vojne, ale to bolo dôležitou súčasťou každodenného života pre ľudí paštunských rovnako ako ich nezávislosť. Ak mal človek čo najmenšie podozrenie z nevery o svojej žene, jednoducho mu odreže nos. Pashtuns trestné činy cudzoložstva u mužov, ktoré zavádzajú hrubú a nepravidelnú vetvičku cez močovú rúru cudzoložstva. Drobné zločiny mali ako trest, aby roztrhali koreňový jazyk. "

Temná strana ľudí.

Akoby to už nebolo dosť pôsobivé, Majstri pokračujú:

U niektorých kmeňov Assam (a severovýchodnom regióne Indie) je stále zvykom trestať ženy cudzoložné viazanie ju k tyči s nohami na bambusové druhu, ktoré urýchlila rast, cieľom je, aby to tam, kým bambus rastie, prepichne maternicu alebo žalúdok a nakoniec zomrie.

Napodiv, ak vezmeme do úvahy postavenie Pashtun ľudí o ženách a cudzoložstvo, tam sú niektoré príbehy o týchto popráv smrti "zlatý dážď", kde účastníci ho znásilňovali predtým, ako ho utopili v moči.

Avšak, krutosť a to nielen pochádzal Paštunů, počas rôznych potýčkach, v ktorom sa podieľal, Masters svedkom krutosti na oboch stranách. Jedným z najpozoruhodnejších prípadov bolo zneužitie člena kmeňa, ktorý bol zranený (obidva zlomené nohy) a skončil zachytený.

Na rozdiel od poriadku veliteľa tohto praporu, ktorý neprijímal väzňov, jeho muži skončili, keď ho predstavili na základni. Dôstojník bol naplnený hnevom a ihneď nariadil, aby bol väzeň zavesený hore nohami pred strážnymi kasárňami. Nebol tam žiadny tieň a na tomto mieste teplota pravdepodobne dosiahla 55 stupňov Celzia.

Navyše nariadil, aby každý muž, ktorý prešiel miestom, odhodlal väzeň do semenníkov. Väzeň nakoniec zomiera v noci a telo bolo umiestnené na rovnakom mieste, kde bol britský vojak bol stiahnutá zaživa Paštunů.

Zaujímavé fakty o pashtúne a moči.

Pasťanskí ľudia boli prvými, ktorí minuli slávnu frázu "pomsta je jedlo, ktoré je podávané studené"Rovnako, že Britania nakoniec prijali a šírili v ich jazyku.

Huba nazývaná Amanita muscaria Používa ho Koryakovci zo Sibíri ako psychoaktívna droga. Aktívny alkaloid v tejto hube prechádza telom a dosahuje moč bez poškodenia. Preto, ak niekto príde piť moč človeka, ktorý bol omieľaný Amanita muscaria, bude mať rovnaké psychoaktívne účinky. Z tohto dôvodu, niektorí členovia komunity Koryak prišli piť moč iných (a dokonca aj ich), ktoré huby konzumovali.

Dlho predtým, vo Francúzsku, existoval "liek" par excellence na liečbu strep krku: zabaliť okolo krku chorých tkanív alebo ponožiek nasiaknutých močom.

Predtým, v cvičení jogy bola prax piť prvú moču ráno (len prechodný tok), pretože sa verilo, že tento elixír pomohol podporiť stav meditácie. V skutočnosti môže existovať nejaký vedecký základ pre túto prax. Chemikálie, ako je melatonín, sú prítomné vo vysokých koncentráciách v moči ráno a táto látka by mohla pomôcť podporiť stav meditácie, pretože je zodpovedná za reguláciu denného cyklu spánku. Nejedná sa však o aktívnu formu melatonínu. Po objasnení, pár výskumníkov z Newcastleskej univerzity verí, že príjem tohto ranného moču môže vrátiť melatonín do svojej aktívnej formy.

7. mája 1996 v publikácii Inštitút teoretickej medicíny bola navrhnutá teória Pitie vlastného moču by mohlo fungovať ako "liek" proti rakovine, To je založené na skutočnosti, že s antigénmi rakovinových buniek prítomných v moči, imunitný systém by mal príležitosť vytvoriť protilátky a vyliečiť proti rakovine. Avšak formálne vyšetrovanie, ktoré by dokázalo potvrdiť túto teóriu, sa nikdy nevykonalo.

Sledujte video: Brožová alebo odchod z televízie (bývalý) účastník Súkupa: Ukončila jsem to já!

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: