Disney parkide 14 saladus, mida näitasid endised töötajad

Disney parkide 14 saladus, mida näitasid endised töötajad

Disney kompleksi täiuslik määratlus oleks "Õnnelikum koht Maa peal". Need teemapargid meelitavad tavaliselt tuhandeid inimesi üle kogu maailma ja esindavad isegi paljude laste ja täiskasvanute kuldset unistust.

Loomulikult on vaja kogu seda fantaasiatlikku atmosfääri (mis suudab meid väga hästi eksitada) vaja palju organisatsiooni ja ennekõike saladusi. Lõppude lõpuks ei saa selline stsenaarium reaalsest maailmast kaugemale minna.

1 – "Ma tean, et ma ei tea midagi".

Sokratese populaarne väljend on nendes kohtades ebaoluline. "Ma ei teasee on vastuvõetamatu väljend mis tahes Disney pargis. Töötajad peavad tegema kõik, et pakkuda külastajatele vastust.

2 – mine, mine …

Mõned endised töötajad väidavad, et kõik botagaagi ja kostüümide liikmed on üksteisega seksivad. See on Disney'i salajane "olümpiaküla".

3 – Reeglid.

Iga inimene, kes siseneb tööle nendes kohtades, saab standardi dokumendi "Disney Look"Midagi meeldib"Disney kuju" Siin on ettevõtte reeglid ja töötajate kohustused, millele tuleb järgida kirja.

4 – Keelatud sõnad.

Lisaks ebaaususele on sõnu, mida parkides ei saa kasutada; näiteks oksendama. Töötajatele tuleks viidata kui "kood-V" (kood V), et hoiatada neid keelatud sõna mis tahes olukorras.

5 – Kui te kaotasite väärtuse, ostis see tõenäoliselt Disney töötaja.

Kirjed, mis kliendi poolt rajatises kaotatakse ja mida pole pikema aja jooksul taotletud neid müüakse töötajatele. Ja kogutud raha antakse heategevuseks.

6 – Eesmärk on austuse puudumine.

Walt Disney ei meeldinud inimestele, kes suunasid vaid ühe sõrmega. Seetõttu sätestas ta seda kõik oma töötajad pidi mõlemat sõrme kasutama.

7 – meeldiv lõhn.

Pargi sees on masinad, mis vabastab õhku meeldivaid lõhnu.

8 – Hea välimus on kõike.

Disney'i reeglite raamatus on lisatud käsiraamat, mis juhendab töötajaid selle kohta, kuidas oma töö käigus väljanägemist hoolitseda. Pea-st toe, sõna-sõnalt.

9 – Ärge kunagi lahkuge märk.

Kui töötajat iseloomustab iseloom ta ei saa mingil tingimusel kunagi oma jõudlust peatada. Endine töötaja teatas: "Pole tähtis, mis juhtub, isegi kui teil on tegemist lollse isaga või lapsega, kes puudutab teie rindu, teete täpselt seda, mida teeb Lumivalge – proovige olukorda naeratades peita”.

10 – autogrammide võltsimine.

Kuna iga märk on ainulaadne autogrammide allkiri, kui peaksite mõnda tõlgendama, oleks oluline, et õpiksite allkirjastama, et ükski laps ei arvaks, et see on pettus.

11 – Chip & Dale, parimad tegelased.

Chip & Dale on sümbolid, mida iga töötaja sooviks tõlgendada, ja see on sellepärast, et neil on luba külastajate trikke mängida või teineteist lüüa, kui see tegevus on naljakas. Midagi, mida Cinderella ei pruugi hästi näha.

12 – Lisad.

Kuigi laitmatu käitumise kohta on palju nõudlikke eeskirju, Töötajad saavad ka mitut kasu. Näiteks saavad nad parki vabalt puhkusepäevadel külastada ja lisaks saada sõprade ja perega tasuta saateid. Nad teevad ka kauplustes allahindlusi.

13 – mitu nägu.

Igas pargis on sama sümboliga erinevad näod.

14 – Tätoveeringut pole.

Kui te ei saa hetkeks lahkuda, on Cinderella käe või Mickey jalg tätoveering täiesti vastuvõetamatu. Seega Tätoveeringud saidil, mis varjata ei suuda katta, ei ole lubatud.

Vaata videot: . Majanduslik kokkuvõte: Henry B. Gonzalez Intervjuu, House'i pangandus- ja valuutakomitee

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: