Chalán: esimene tasuta streamingfilm Mehhikos

Chalán: esimene tasuta streamingfilm Mehhikos

Sünopsis: Alani igapäevane töö asetäitja ja föderaalse asetäitja assistendina seisneb tema ülemuse vihastamise ja ülbususe püsimises; vältida saatjate põlgust; ja ennekõike puhastage kõik asetäitja jäljed. Kuid kõigil – isegi Chalanil – on meil piir.

See on umbes Chalán, esimene tasuta film, mida saate voogesitada Mehhikos mis avaldatakse 21. novembril. Suunas film on Jorge Michel Grau eest toodetud Edgar San Juan Padilla ja ILM TANK SA DE CV, FOPROCINE, IMCINE ja Canal 22 ettevõtet.

Põhiosa on Noé Hernández, Juan Carlos Remolina, Ari Brickman, Luis Cárdenas, Marco Antonio Argueta ja Antonio Zúñiga.

Mõne päeva pärast ja 22. kanal teatas Chalani esietendusest, Twitteris tekkis suur poleemika. Märkuste laine kasvas pärast @Dip_Aldape'i kontot, mis näib olevat võlts konto filmi reklaamimiseks. paneb Chalani tootjatele ohtu, loetakse konto omanikuks "Aldape'i asetäitja" ning alates mõnest päevast kuni tänaseni on ta tülitsinud ülbelt oma tegevused keelata filmi vabastamineeriti seetõttu, et nad ründavad tema isikut tema enda sõnade järgi laimavat meelega.

Sellest kaugemale Machiavellianne reklaami loomise viis filmi, kutsume teid vaadata esietendus Chalan, mis algab 21. novembril kell 08:00 Kesk-Ameerika aeg Mexico, esietendus toimub läbi Nuflick ja kindlustada koht soovitame tegemise eel registreerimise linki.

Link: Nuflick – Chalan

Vaata videot: El Chalán: ainus praam, mis ühendab Mehhikosse ja USAsse

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: