Bir yetişkin, cüzdanı + VİDEO'yu düşürdüğünde Japon çocuklarının sevimli tepkisi

Bir yetişkin, cüzdanı + VİDEO'yu düşürdüğünde Japon çocuklarının sevimli tepkisi

Birisi Japon toplumunu düşünürken, organize, yüksek teknolojik ve ilerici bir toplum imajı, eski geleneklere saygı ve saygı ile serpiştirilir.

Muhtaçlara yardım etmek, Japon Kızıl Haçı bu sevimli emanet sosyal deney Bir kişinin tepkisini görmek için bir çocuğun önüne cüzdanını bilerek bırakması. Japonca bir şey anlamadıysan fark etmez. Bazı şeyler evrenseldir.

Milyonlarca denizanası arasında yüzme nasıl?

Kesinlikle bir SpongeBob bölümüne benziyor. Youtuber mikeyk730 onun filme Palau Gölü (Mikronezya'da bir adada) "olarak bilinen"Denizanası Gölü". Nedeni oldukça açık: Bu hayvanların milyonlarca insanı bu yerde yaşıyor ve en iyi yanı, onları sokmamak.

Bu türün yanıkları kuzenlerininki kadar güçlü olmadığından, acı hissetmeden aralarında yüzmek mümkündür. Bir göz atın (ve aynı diğer denizanası ile yapmaya çalışmayın)

Bu kesinlikle bir şey pastoral.

Kawasaki H2R üç elit araba ile karşı karşıya

Bahislerinizi yapın çocuklar! ultra hızlı Kawasaki H2R (€ 50,000 ve 216 kg), dünyanın superdeportivos (Bugatti Veyron McLaren MP4-12C Nissan GT R) krem ​​ile karşı karşıyadır. Video sonucu kulaklar için bir zevktir. Meeeeeeppp

Viner Mightyduck annesi için bir yengeç

Annenle boş zaman geçirmek eğlenebilir. Bu zavallı bayan, gerçek acı içinde olan oğlunu bulmak zorunda.

Bu konu gerçek bir loquillo.

En rahatsız edici anti-tecavüz reklamını göreceksiniz

Headmuns Güvenlik Pantolonu Seks suçlularını yoldan çıkarmak için tasarlanmış bir teçhizat. Ayarlanmış pantolonlar, kadın rahminin seviyesinde erkek genital şişliğini simüle eden bir protez ile bütünleştirilmekte, bu da olası tecavüzcülerin kadınları huzur içinde terk etmeleri için yeterlidir.

Güvenlik kamerası çok uyanık bir garsonun tepkisini yakalar

Bir garsonun boyun çizgisine para koyabileceğini düşünen bir müşteri, kadının hala ayakta durmasını sağlayarak tepki verdiğinde korkuttu. Kendini bir kez aptal yerine getirmekten memnun olmayan konu, yüzüne iki künt darbe ile cevap veren kadının kıçını tutmaya çalışır ve neredeyse hiçbir şey için bir K.O.

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: