Awesome skulptuurid tehtud raamatuid Brian Dettmer

Awesome skulptuurid tehtud raamatuid Brian Dettmer

Kui tegemist on raamatutega töötamisega, on Brian Dettmer üks peamisi viiteid. Kuid see kunstnik ei kirjuta neid, vaid neid skulptuure. Nad ütlevad, et raamat võimaldab meil kujutada uskumatuid maailmasid ja Dettmer võtab seda väga sõna otseses mõttes, muutes terve mahu maastike, linnade ja suurepäraste tegelaste hulka.

Kunstnik annab väga teravate kirurgiliste vahenditega ja palju kannatlikkust igasuguste raamatute muljetavaldavate skulptuuridega. Õnneks on kirjanduse armastajate jaoks töid kasutatud tükid entsüklopeediad ja vanad sõnastikud, mis on vananenud ja ilma akadeemilise väärtusega.

Tema skulptuure on eksponeeritud Ameerika Ühendriikide ja välisriikide erinevates riikides New Yorgis asuvates asutustes, nagu kunsti- ja disainimuuseum (MAD); Chicago Kultuurikeskus; Smithsoniani Instituudi Renwicki galerii; Kõrge Muuseum; Gruusia kaasaegse kunsti muuseum ja Virginia kaasaegse kunsti muuseum. Brian Dettmer esitas 2014. aastal Cecinas Itaalias Hermann Geigeri sihtasutuse kümneaastase retrospektiivi.

Kunstniku skulptuure leidub paljude märkimisväärsete institutsioonide, sealhulgas Smithsoniani Ameerika kunstimuuseumi, Yale'i ülikooli kunstigaleriidi ja Kõrge muuseumi alalises kogumikus.

Aastal 2014 esitas ta oma töö TEDYouthi kohta (saate subtiitreid aktiveerida hispaania keeles).

Dettmeri töö mitte ainult ei viska kasutusest kõrvaldatud raamatuid, vaid see kaob tõelistes kunstiteostes. Vaadake mõnda tema teoseid.

Pildid Brian Dettmer

Vaata videot: Nalini Nadkarni uurib kuppelmaju

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: