Austraalia hakkab keelama koerte ja kasside paljundamise kaubanduslikel eesmärkidel

Austraalia hakkab keelama koerte ja kasside paljundamise kaubanduslikel eesmärkidel

Austraalia luuakse järk-järgult kogu riigis koerte ja kasside paljundamise keeld kaubanduslikel eesmärkidel püüdes lõpetada lemmikloomadele mõeldud kutsikate "tehased".

Victoria osariigis, kus asub Melbourne'i oluline linn, kiideti heaks seadused, mis keelavad kutsikate liigse kasvatamise kaubanduslikuks muutmiseks. Eeldatakse, et see jõustub juulis ja praktikas lisaks kaubandusliku reprodutseerimise lõpetamisele ei luba nende loomade müüki pargid, messid, veebisaidid, veterinaarkliinikud või muud kaubandusettevõtted.

Alates aprillist 2020 lubatakse kasvatajatel maksimaalselt 50 viljakat emaslooma. Siiski peavad need, kelle omanduses on üle 10 naise, taotleda ministeeriumi nõusolekut ja esitada ranged eeskirjad. Reformid näevad ette, et iga üksikisik, kes turustab lemmikloomi, peab sisaldama allika numbrit, kus nad kontrollivad looma tõuaretust.

L ja Oskar.

See seadus, nii vajalik paljudes maailma osades, oli inspireeritud ajaloost Oscar, koer, mille võttis vastu aktivist Debra Tranter, kes päästis loomade müügi turul järelejäänud aja jooksul kohutavas füüsilises ja psühholoogilises seisundis ja mis on sellest ajast alates olnud sellel võitlusel tavad. Tranter asutati Oscar's Law (kes nimetas seda seadust), mittetulundusühing, mis on pühendunud koduloomade tehaste kaotamisele Austraalias.

"Keeld lõpeb selle ärimudeliga ja lõpetab loomade julmuse," ütleb Debra Intervjuus The Guardian. Eeldatakse, et teised Austraalia riigid hakkavad lähitulevikus rakendama sama seadust. See meede on Austraaliast esimene omataoline ning sisaldab vastutavate vastuvõtva meedia jaoks stimuleerivaid kampaaniaid.

Vaata videot: 12 reegleid elu kohta: London: kuidas akadeemiasse

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: