Arkadaşınla evlenmek

Arkadaşınla evlenmek

Aşık bir gencin ifadesi değildir. Dostluk bir ilişkide, her şeyden önce, biz bu sevgiyi öğrendik ve arzu birkaç sürdüren tek şey değil her şeyden önemlidir. Herhangi bir şeyden önce, bir evliliğe bakmanın hiçbir anlamı yoktur. belirsiz bir arkadaşlık geliştirmek istediğimiz kişi. Nedeni basit ve tek bir cümlede özetlenebilir:

Hayatının geri kalanını geçirecek birini aradığın zaman, arkadaşlığın olduğu biri budur, çünkü sonunda kalan tek şey budur.”.

Arkadaş nostaljiyi hissettiğimiz bir kişidir, onun yokluğundan pişmanlık duyuyoruz, ki o, uzaktayken iyi hissetmediğimiz, sırları ve tecrübelerini koruduğumuz için. Arkadaş, birlikte olmak için her şeyi yapmaya istekli olan ve ara sıra bize biraz hayal kırıklığı yaratan kişidir.

Gelin / eş ve arkadaşlar arasında seçmemiz gereken eski bir söylem var. Benim için tamamen saçma bir şey. Dostlarımız, ilişkilerimizde bizi destekleyen insanlardır ve arkadaşlarımız bizi arkadaşlarımızı aramaya teşvik eden kişilerdir. Birbirlerini tamamlarlar.

Ve bu nedenle ısrar ediyorum: büyük aşkımız arkadaşımız olmalı. Seni neşeyle sevdiren şeyler söyleyen o kişi ve asla duymadığını düşündüğün şeyleri. Seni tamamen heyecanlandıran şeyleri ve gerçekleşmesi zor bulduğun şeyleri yapar. Arkadaşlık dediğimiz budur. İnsanlar arkadaşlık içinde birlikte kalmayı seçmediyse, birlikte yaşama ne olurdu?

Karşılıklı saygı, sevgi ve birlikte olma ihtiyacını geliştirdiğimiz dostluk ve sevgidir. Bizi sarsan işlerde fazladan saat yok. Birbirimize sevgi ifade etmemizi engelleyen bir mesafe yoktur.

Gerçekten arkadaş olan biriyle evlen. Ben yaptım Beni şaşırtıyor, ama birçok kusuru var. Beni etkiliyor, ama genellikle yaygın. Biz her şeyden önce arkadaşız. Belki sadece şanstı, ama aynı zamanda birbirimizle arkadaş olmayı seçtiğimizi düşünüyorum. Bu farkı yaratıyor.

Bir klişe gibi görünebilir, ama insanların sadece güzelliği için hayranlık duydukları, sürprizlerle dolu ya da sadece kendi taraflarında olduğumuzda iyi hissetme kabiliyetine sahip olan birini aramamalıyız. Biri diğerini sevmeyi seviyor. Bu bakış açısını kaybettiğimiz üzücü.

Bir arkadaşa olan sevgiye olan bağlılığınız, birisiyle birlikte olma zorunluluğuna sahip olmaktan çok daha iyidir.. Günün sonunda haklı olduğumu göreceksin.

Bir şirket satın aldığımızı ya da bir fikri finanse edip edemeyeceğimizi düşünmemiz için bir arkadaşımızdan daha iyi bir şey değil, akşam yemeğinin bulaşıkları yıkarsak ya da yarın için tabaklar, bardaklar ve çatal-bıçak takımlarından ayrılan sinemaya kaçarız. Filmi, bir kişiyi uymayan bir şemsiyenin altında bitmeden ya da bir duşla karşılaşmadan önce açıklamak için bir arkadaştan daha iyi bir şey olamaz. En iyi aşklar, her şeyden önce, harika arkadaşlar olan insanlar arasında inşa edilir.

Ayna, bizim olduğumuz şey için bize işkence ettiğinde, kendilerine gülmeyi öğrenen iki kişinin kahkahaları yine de olacaktır. O gün, arkadaşlık her şey olacak. Ve yaşamak için başka bir şeye ihtiyacımız olmayacak.

Videoyu izle: Yakın Arkadaşı Karşı Cinsten Olanların Anlayacağı 8 Şey

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: