Anjel smrti Guadalupe

Anjel smrti Guadalupe

To je 16. január 2004 a nachádzame sa v meste Guadalupe, Nuevo León, Mexiko. V tento deň policajt prežil nadprirodzené udalosti, z ktorých sa nikdy nezotavil. Dôstojník rozvíjala hliadkovanie s úplne normálne až asi 3 hodín, kedy sa nevysvetliteľné stal skutočný a hrôza začala.

V Kolónie Valles de la SillaBol to ďalší normálny deň hliadky pre dôstojníka Leonardo Samaniego, Neidentifikovaný občan požiadal o prítomnosť polície v tomto regióne ďaleko od mesta, ktorý tvrdil, že počul podivné zvuky na vonkajšej strane svojho domova. Samaniego si myslel, že je to o mladých ľuďoch, ktorí pijú alebo užívajú drogy, možno bezdomovca preháňať odpadky. Mimochodom, nemal som dôvod sa obávať, pretože oblasť bola celkom tichá a nemala žiadnu históriu násilia.

Samaniego rýchlo reagoval a pokračoval v jeho úlohe. Okamžite si uvedomil, že miesto je samé a úplne tmavé, niekoľko svetiel osvetlenia bolo vypnuté. Ulica bola tma a viditeľnosť dôstojníka bola obmedzená na dosah majákov v hliadke.

Stretnutie s diablom.

Pri návrate na druhú cestu dole na tej istej ulici vyskočila postava zo stínov veľkého stromu len na jednom chodníku a začala sa pohybovať smerom k hliadke. Samaniego nedokázal identifikovať postavu a inštinktívne vstúpil na brzdu. Vzhľadom na hodinu a temnotu boli svetlá vysoko a dôstojník sa ocitol tvárou v tvár tieňom, ktorý mu zablokoval cestu. Strašná povaha tejto situácie sa zrazu stala veľmi jasnou.

Na niekoľko okamihov bola Samaniego zmrznutá a nemohla robiť nič, len sa pozrela priamo na absolútny strach v tej skľúčenine s čiernymi očami a nepravidelnými pohybmi. Nebol to nič z tohto sveta vyzeralo to ako diabol alebo čarodejnica, Toto mŕtve miesto stretnutia sa vyvinulo, keď stvorenie vyskočilo a rozprestieralo obrovské čierne krídla z jeho chrbta.

Okrídlený démon pristál na vrchole hliadkového vozidla, presunul sa na vrchol a začal naraziť na strechu rukami a pazúrmi. Päste tohto nárazu zasiahli čelné sklo násilím. Úplne vystrašený, Samaniego dôkladne utiekol na plynový pedál. Vozidlo sa dostalo na ulicu v plnej rýchlosti tým, že sa pridržiava na strechu. Dôstojník sa snažil prudko zabrzdiť, aby ho zrazil, ale v zúfalstve nevypočítal dĺžku ulice a skončil biť na stenu.

Momenty teroru

Dôstojník nemal čas zotaviť sa z úderu, keď sa tá vec znova pokúsila dostať k nemu, jeho pazúry poškriabali pohár a pästia mu zasiahli telo. V určitom okamihu takmer omdlel, ale pred zmiznutím sa mu podarilo vziať svoju nábojovú zbraň, pištoľ 38 a úplne ju vybiť. Počas mdloby sa zasiahol, aby počul sirénu v diaľke, to bola posledná vec, ktorú mu jeho zmysly umožnili zachytiť, a zvuk obrovských krídel, ktoré sa vzdialili.

Samaniegoovi pomohol kolega, ktorý pritiahol rozruch. Bytosť už odišla a dôstojník, ktorý poskytol prvú pomoc, zistil, že Samaniego utrpel malý rozruch. Pri žiadaní o pomoc v rádiu nemohol dôstojník prestať sledovať nočnú oblohu.

Trvalá značka.

O 5 rokov neskôr, v máji 2009, Ken Gerhard, známy kryptozoológ so sídlom v San Antoniu, cestoval do Mexika, keď sa dozvedel o histórii Samaniega. Po mnohých naliehaniach sa konečne podarilo zorganizovať rozhovor. Gerhard si rýchlo uvedomil, aké traumatické bola epizóda pre policajta. Dokonca aj po celú dobu, stále sa zakaľoval, keď rozprával o tom, čo sa stalo.

"V rôznych časoch bolo možné si uvedomiť, že reagoval s nepohodou, keď sa snažil spomenúť na udalosti, ktoré zmenili jeho život navždy. Počas rozhovoru Leonardo priznal, že na stretnutí stále trpí nočné mory a že príležitostne sa zobudí v panike a potiahne pot. "

Gerhard sa tiež pýtal medzi nadriadenými dôstojníka a jeho kolegov, okrem toho rozhovorom so svojou rodinou a priateľmi. Pre každého z týchto ľudí bol dôstojník, dvakrát poctený, profesionálom, rovnako ako osobou rešpektovanou a milovanou všetkým. Počas štyroch rokov služby až do tej osudnej noci dostal vynikajúce známky.

Všetci potvrdili, že neexistuje žiadny dôvod, prečo by mal Leonardo Samaniego vymýšľať strašidelný príbeh. A tak zvláštne, ako to bolo, bolo ťažké poprieť niektoré fakty.

Dôkazy o stretnutí.

Najprv tu bola policajná hliadka. Auto malo poškodenie, ktoré sa skladalo z oficiálnej verzie, Vyfukuje chrbát a rôzne strely. Navyše strecha bola potopená, ako keby na ňu dopadol niečo ťažké. Telo tiež malo škrabance, stopy na farbu, ktoré boli zjavne vyrobené niečím ostrým.

Okrem toho dôstojník Gustavo Martinez, ktorý pomohol Samaniegovi, našiel na zemi zvláštne stopy, ktoré vyzerali ako bosé nohy. Pri varovaní zraneného dôstojníka bol Martinez upozornený, keď mu poskytol prvú pomoc.

"Bol slabý, prebudil sa a zmizol v každom okamihu, a keď prišiel k sebe, povedal mi, aby som bol opatrný s tým, čo lietalo," povedal Martínez Gerhardovi. "Naozaj si myslím, že niečo videl a tá vec sa ho pokúsila zabiť. Neviem, čo to bolo … a možno to nikdy nevieme. Myslím, že tu niečo bolo. Neviem, či bol démon, ale viem Leonarda dosť, aby som povedal, že človek ho nemôže tak strašiť. "

Martinez nevidí lietajúceho démona, keď prišiel na miesto, pritiahol zábery, pár minút už prešiel. Pravdepodobne vec, ak existovala, už bola strach pred zábermi.

Samaniego bol odvezený do nemocnice na liečbu otrasov. Spočiatku sa zdráhal povedať, čo sa stalo, a až o týždeň neskôr, na radu svojej ženy, sa rozhodol odhaliť, čo hliadka napadla. V tom čase sa jeho nočné mory držali v hore a nemohol pokojne spať, prebúdzajúc sa od toho démonického videnia večer po noci.

Prípad čarodejnice čarodejky.

Prípad Samaniega prišiel do tlače a verejná mienka sa na neho rozhneval, novinári a novinári vytvorili rozruch o prípade, ktorý nazvali "Čarodejnica z Guadalupe”.

Od tej udalosti v Colonia Valles de la Silla boli hlásené ďalšie pozorovania nejakej zvláštnej bytosti. Najviac sa zdalo, že sú od ľudí, ktorí len hľadali nejakú pozornosť, ale jeden zo susedov ponúkol veľmi zaujímavé svedectvo, ktoré zhromaždil Gerhard počas vyšetrovania príbehu. Svedok, ktorý uprednostnil anonymitu, odhalil, že volal políciu v noci udalostí. Tiež povedal, že ďalší dedinčania videli diabla, ale uprednostnili, aby zostali tichí zo strachu, že budú zosmiešňovaní.

"Bytosť letel veľmi nízka a chodila po strechách, čím spôsobovala hluk. Videl som to a zavolal som políciu anonymne, pretože som vedel, že nikto by mi neveril, keby som vysvetlil to, čo som videl. Keď som videla kresbu veci v novinách, urobené z hovoreného portrétu, okamžite som to rozpoznal, "povedal.

Fotografia lietajúceho diabla.

Tento rozhovor však odhalil nečakané prekvapenie. Susedca dokázal vyfotografovať lietajúceho démona v noci pred incidentom hliadky, Povedal, že nikdy fotografie, ani noviny nikdy neprezentoval, pretože nechcel v tomto prípade upozorňovať alebo vytvárať žiadne dôsledky.

Opísal okolnosti, za ktorých sa podarilo zachytiť obrázok pomocou mobilného telefónu:

"Už som počul zvuk krídel a lampy na rozbitých stĺpoch. Celú noc som čakala na okne, až konečne, okolo 4 ráno, šla na ulicu. Bol veľmi tenký, s hrdlami a krídlami na chrbte. Pohyboval sa s obratnosťou, ktorý otriasal týmito obrovskými krídlami, akoby bol obrovským netopierom. Ale vyzeral ako človek, a keď sa zastavil na ulici, bolo možné vidieť, že je ako ľudská bytosť s rukami a nohami. "

Kópia obrazu bola doručená na žiadosť Kena Gerharda pod podmienkou, že meno svedka nebolo nikdy odhalené.

Prípady tohto druhu sú veľmi ťažké vyriešiť a dokonca aj katalogizovať. Jeho záver závisí v podstate na zdroji, ktorý odhaľuje fakty a dôverčivosť tých, ktorí počúvajú. Nedostatočné množstvo dôkazov, škrabancov v hliadke a tmavé fotografie bohužiaľ neukazujú veľa. Pre skeptikov je príbeh ľahko odmietnutý ako delirium alebo len vynález policajta. Pravdou je, že podobné prípady sa opierajú po celom svete, ako legenda Owlmana a monštra Flatwoodov.

Leonardo Samaniego sa prestal stať hliadkovým, premiestnený do práce v kancelárii a o dva roky neskôr opustil korporáciu.

Sledujte video: Diagnostická zásuvka automobilu

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: