7 extrémne rušivých animovaných filmov "horor"

7 animovaných filmov

V animovaných filmoch s napätím je niečo mimoriadne znepokojujúce. Možno ten teror, ktorý produkujeme v dospelosti, je práve vďaka tomu, že veríme, že sú vyrobené iba pre deti. Aj keď, byť úprimný, animovaný film môže byť strašný bez ohľadu na vek diváka. Ďalej vám predstavíme sedem z najviac znepokojujúcich animovaných filmov, ktoré nájdete, Nie … tentokrát nechceme deti.

1 – Hazel: Princ králikov (1978)

Pôvodný názov tejto strašidelnej práce je Vodný prúd dole, film z roku 1978, ktorý nám predstavuje najsilnejšiu skupinu králikov v dejinách kinematografie, ktoré sa snažia vytvoriť novú kolóniu. Film je oveľa viac násilný ako veľa akčných filmov, až do bodu súperiť s dielami Quentina Tarantina v množstve rozsypanej krvi a gore.

Akonáhle to uvidíte, nikdy neuvažujete, že králičky sú citlivé a poslušné zvieratá. Jeho klasifikácia PG (pre veľkých 9 rokov), zachovaná do dátumu, sa považuje za veľkú chybu, najmä po sťažnostiach, ktoré veľa detí skončilo úplne traumatizované po tom, čo to videl.

2 – ParaNorman (2012)

ParaNorman je film so silným emocionálnym nábojom, úprimný a srdcervúci zároveň. V tomto filme adaptácie podivného príbehu, mladý muž menom Norman je vylúčený jeho spoločníkmi a príbuznými, to kvôli jeho schopnosti komunikovať s mŕtvymi.

rodinná trauma, vízia strašných prízrakov a poltergeistov, ako aj lynčujúca epizóda robia z ParaNormanu výrazný film a veľmi príjemný pre dospelých.

3 – Podivný svet Jacka (1993)

Už ste niekedy prestali premýšľať, ako je to temné dielo Tim Burton? Obyvatelia Halloween Town, aj keď sú skvelo zastúpené stop-motion, sú naozaj strašidelné.

Papuľa s handrou, Sally, je zablokovaná v žalári šialeným vedcom. Jack sa stáva posadnutým únosom Santa a uspôsobením jeho síl a nakoniec Santa je držaná v zajatí Oogie. Ak ste nevideli film vo vhodnom čase, keď máte príležitosť, podrobne ho analyzujte a uvidíte to väčšina materiálu je znepokojujúco rušivá.

4 – Howard Lovecraft & zmrazené kráľovstvo (2016)

Inšpirovaný životom H.P. Lovecraft, Ktorý je považovaný mnohými najdôležitejšie v histórii žánru hororu fi postavy, tento film rozpráva príbeh chlapca, ktorý je vtiahnutý do sveta nočných môr.

Po návšteve svojho psychotického otca v psychiatrickej inštitúcii, podujatí založenej na skutočnom otcovi Lovecraftu, začne Howard čítať tajomnú knihu. Čoskoro to je prevážané do inej dimenzie, kde znepokojujúce bytosti oplývajú zlovestnými silami.

5 – Spirited Away (2001)

Tento film má schopnosť rušiť niekoho. Na základe tvrdenia spoločnosti Alice v krajine zázrakov a Sprievodca z Oz, protagonista Chihiro je prenesený do rozmeru zvláštneho sveta, kde musí pracovať v saune, ktorá je prevádzkovaná ohavnou čarodejnicou. Stovky bytostí, krásnych aj strašidelných, obývajú tento svet, z ktorého Chihiro unikne alebo inak bude navždy zachytený.

Je to tiež druh kritiky voči kapitalismu, znečisteniu životného prostredia a chamtivosti (nie je to nič, čo rodí Chihiro rodičia ošípaných). Rozrušený je majstrovským dielom animovaného kina v Japonsku, znepokojujúce a plné zložitostí, ktoré možno oceniť iba z pohľadu dospelého človeka.

6 – Kto podviedol Rogera Rabbit? (1988)

Tento film, klasika, kde svet animácie a hraný, dáva nám cestu na odpoveď na otázku, že titul. A on samozrejme odpovedá na to, ale medzitým prezentuje divákom celú skupinu špinavé postavy z kriminálneho sveta, niektoré animované a iné nie.

Niektoré scény prežili plynutie času, ako je Jessica Králik zviesť postavu, ktorú hrá Bob Hoskins, čo nám jeden z klasických filmových citátov "Nie som zle. Práve som bol nakreslený". ("Ja nie som zlý, oni ma to kreslili tak," v španielčine). Na druhej strane, konečný vzhľad Christophera Lloyda ako darebáka (horná fotka) je obrázok, ktorý sa dá z pamäte ťažko vymazať. Je to naozaj strašidelné.

7 – Coraline (2009)

Myslíte si, že tvoji rodičia sú alebo sú pre teba pre teba? Oslavujte neba, ktoré nie sú Coraline, ktorí sa učia náročný spôsob že ak si myslíte, že ste našli perfektný matka, je to pravdepodobne príliš dobré, aby to bola pravda. Zúfalá, že jej rodičia nikdy nevenujú pozornosť jej a jej novému domovu, Coraline vstupuje do "Iného sveta", kde sa stretne s "Inou matkou", ktorá vyzerá presne ako jeho skutočná matka, ale sošitými gombíkmi namiesto očí.

Ukazuje sa, že v skutočnosti je jeho druhá matka strašná pavúkovú monster, ktorá unesie deti a obklopuje ich za zrkadlom, Tento film má docela tmavé sprisahanie.

Sledujte video: Úžasňákovi 2 Oficiální české – JackJack útočí CZ – Animované filmy (2018) # 7

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: