6 Asjad, mida te vannute, on tõsi, aga need on tõesti müüdid

6 Asjad, mida te vannute, on tõsi, aga need on tõesti müüdid

Kas olete juba kuulnud seda müüti, et keha juuste eemaldamiseks rake kasutamine jätab selle paksemaks? Ja kas sa teadsid, et Vikingi kiivrite sarved on tegelikult kaasaegne leiutis? Meie ümbruses on palju igapäevaseid müüte ja on aeg neist natuke loobuda.

01 – Adam ja Eeva õun.

Vastavalt Moosese raamatus: Eve võtab puu, hammustab ja pakub see Adam. See oleks esimene paar maailmas, kes sattus pattu. Kuid Piiblis pole viit puu tüübile.

Esialgses versioonis viide "tundmise puu hea ja kurja" on tehtud. Müüt, et õun loodi visuaalid, mis tegi eri kunstnike teemal, ja võib-olla tulenes sarnasus sõnu leida Vulgata: "lignus scientiae boni et Mali"(" Puu teaduse hea ja paha ") ja"malum"Milline on" õuna "ladinakeelne nime.

02 – unenägude äratamine võib põhjustada surma.

See on täiesti tõsi, et äratada isik, kes kannatab uneskõndimise võib olla ohtlik, sest see on isik, kes ei ole teadlikud ning võivad reageerida ettearvamatult ja isegi vägivaldne, kui ta ärkab järsku. Aga fakt võib äratada põhjus selline intensiivne mulje, mis lõpeb surmaga on täiesti põhjendamatu usk.

03 – Rake eemaldamiseks juuste eemaldamiseks muudab selle paksemaks.

See on tohutu müüt, mille põhjuseks on peamiselt vale mulje. Raketi kasutamisel lõigame juuksed naha alla, täpselt koht, kus see on paksem. Siis, kui juuksed hakkab uuesti kasvama, arvame, et see on palju paksem kui enne kitkumine.

04 – Van Gogh tõstis oma kõrva naise peale.

Alustame selgitades, et Van Gogh ainult lõigatud tükk vasakult lobe (mitte kõik kõrva) episoodi ajal psühhoosi vastu tema sõber Paul Gauguin. Van Gogh ähvardanud teda sama nuga, mis oli valus ja siis pakitud kõrva tükk riidega.

Varsti pärast maalikunstnik võttis "kingitus" teada prostituut bordellis lähedal. Ilmselt oli prostituut hirmunud ja ütles politseile, et Van Gogh õnnestus leida aega ja aidata vältida verest tühjaks.

05 – orjad ehitasid Egiptuse püramiide.

Viimaste aastate seeria avastused muutis seda ideed, tegelikult tõestavad need tõendid seda nad olid vabad, austatud ja palgatöölised, sest nad olid maa peale vaarao püramiidi. Kui nad olid orjad, nad ei lase neil puhata maal.

06 – Vikings kandis kilpidega killeid.

Portreed nende sõdalased hakkas on kiivrid sarvedega pärast XIX sajandil, mil neid esindasid Wagneri ooperKuigi Norse tsivilisatsiooni olemas ammu enne ja ei ole ajaloolised tõendid, et see aksessuaar oli see välimus.

Vaata videot: Juhtum 20 000 oz kulda – võlgade kokkuhoiamine – Mike Maloney – Silver & Gold

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: