5-minutiline trikk, mis aitab teil kiiremini magada

5-minutiline trikk, mis aitab teil kiiremini magada

Paljude jaoks muutub see tõeliseks piinamiseks: lihtsalt asetage peaga padjad ja aju hakkab kaugele minema. Arvelduskontodelt, mis on makstavad suhete probleemidele, alates katusel olevast plekist, mis ilmselt tundus just järgmise päeva päevakorda. Täiesti kõik, mis on ette kujutatav, läheb läbi pea, mis viib kauaoodatud unenäo saabumiseni.

Lisaks traditsioonilistele soovitustele nagu tuled välja lülitamine, häirete kõrvaldamine nagu televisioon ja mobiiltelefonid või ruumi hoidmine vaikne, on olemas uus soovitus, mis võib aidata neid, kes ei suuda meelde minna kiiremini magama. See on trikk, mis ei kesta kauem kui 5 minutit.

Uuring

Baylori ülikoolis järeldas uurimisrühm seda ideede korraldamine enne magamaminekut aitab oluliselt aega magama jääma ükskord lamades.

Uuringus, kus osales 57 vabatahtlikku (enamasti kahekümne sometingut) ja kes olid jagatud kahte rühma, tegi teadlased enne magamaminekut välja mõelda. Ühel rühmal oleks tegevus, et kirjutada kõike, mida tuleb järgmisel päeval meelde jätta. Teiselt poolt, teise rühma tegevusena oleks alla kirjutatud kõik, mis eelmisel päeval oli tehtud.

Enamik osalejaid võtsid selle tegevuse ainult paar minutit ja teadlased märkasid, et vabatahtlikud, kes seda viimati tegid Nad suutsid magada kuni 10 minutit varem kui need, kes seda ei teinud.

Mõtlema ja korraldama.

Ilmselt elame tavaliselt oma igapäevases elus, toimides ja vastates päringutele, andmata meile aega peegeldavad seda, mida me teeme ja ideid korraldame meie järgmiste sammude jaoks. Siinkohal ilmneb kirjutamise eelis: kirjutamine aitab meil mõtteid peegeldada ja korraldada, kui meie aju töötab endiselt täiskiirusel.

Kas nendele teismelistele, kes pidasid päevikut, õnnestub kiiremini magada? Lõppude lõpuks on mõte kirjutada asju enne magamaminekut mitte midagi uut. Veelgi enam, teistes valdkondades on nad jõudnud järeldusele, et paberkandjal ideede esitamine aitab sellistes valdkondades nagu ärevuse vähendamine, teabe võimekuse parandamine ja õppimise intensiivistamine.

Kas olete seda kunagi proovinud? Võite jagada kommentaarides saadud tulemusi või kui teil on mõni muu ekslik tava, mis võimaldab kiiresti magama minna. Kui see ei toimi teie jaoks, on siin mitu asja, mida saaksite magada.

Vaata videot: Meie Miss Brooks: ajakirja artiklid / lehm kappis / võtavad üle kevade aia / orviku kaksikud

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: