10 maailma parimat elukvaliteeti maailmas 2013. aastal

10 maailma parimat elukvaliteeti maailmas 2013. aastal

Mõned linnad on ideaalsed lõõgastumiseks, teised sporditegevuseks, teised on palju paremini kohandatavaks nii äri kui ka töö jaoks. On siiski omamoodi metropoli, mis haldab tasakaalu eduka majanduse ja pakub ka kõrge kvaliteediga elu oma kodanikele, võimaldades stressirohke kiirus igapäevaelu kaob ahelas vaba aeg ja meelelahutus.

Selle eelduse kohaselt esitame nimekirja, mis on loodud Reisija Digest'i saidil, reisi- ja turismialase digitaalse ajakirjaga maailma parimad linnad eladavastavalt sellistele teguritele nagu majandus, töötus, elukallidus, elukvaliteet, meelelahutus ja kultuur.

Huvitav on see, et see erineb linnade klassifikatsioonist, mida ajaleht igal aastal esitab EconomistMis soosib ainult esimene linnu maailmas, toimetajad rõhutada, et kuigi arengumaades tavaliselt ei suuda pakkuda sama elukvaliteeti oma kodanikele, et arenenud riikides, ei tohiks valimatult kohaldada käesoleva iseloomulik Paljudel arenguriikidel on vähemalt üks või kaks klassi linnu, mis on väärt maailma suuremate linnadega võrreldes.

10. Barcelona, ​​Hispaania.

Ideaalne kunstnikele, kirjanikele, filmitegijatele … On tuntud oma muuseumide, ekstravagantse ööelu, uimastatavate randade ja ainulaadse arhitektuuri tõttu. Seda peetakse üheks kõige ilusamaks kohaks maailmas. Nende kultuuriline identiteet erineb Hispaania ja katalaani räägitakse rohkem kui hispaania ise.

9. Montreal, Kanada.

Õpilased ja kunstihuvilised leiavad siit üks põnevamaid linnu. Korrapäraselt öeldakse, et tegemist on Euroopa linnaga Ameerikas, millel on suur multikultuurne kohalolek. See on elav ööelu ja eluaseme maksumus ei ole nii kallis kui Vancouveris. Tal on tõsised kultuuriasutused, muuseumid ja galeriid.

8. Curitiba, Brasiilia.

Pariisi Brasiilia osariigi pealinn Curitiba on keskmise suurusega linn, millel on peaaegu 2 miljonit elanikku ja asub Brasiilia lõunaosas. Curitiba on kaugel müra-, saastunud ja ohtlikest linnadest nagu São Paulo ja Rio de Janeiro. Ühelt poolt on linn tunnistatud Brasiilia elanikeks linnaks ja sai keskkonnasäästlikkuse algatuste tunnustamiseks mainekaid auhindu. See on puhas ja turvaline linn, kus on palju parke ja kesk- ja vaikset piirkonda.

7. Frankfurt, Saksamaa.

Ideaalne äri spetsialistid otsib kõrge elukvaliteedi, sest see on finantskapitali Mandri-Euroopa ja rahandus on tööstuse linn, kuid samal ajal on üks kõige odavamad linnad elada, on pilt kaubanduslikult ärritunud, kuid elu pole intensiivne või nii problemaatiline.

6. New York, USA.

Kultuurikeskus ja majanduslik jõud. See on suurim linn Ameerika Ühendriikides ja nad ütlevad, et Lääne kultuuri pealinn. Sellel on juurdepääs erinevatele kultuuriasutustele, mis meelitavad noori ja ambitsioonikaid sisserändajaid kogu maailmast. Üks multikultuursemaid ja mitmekesiseid linnu maailmas. Wall Street'i kodu ja maailma suurim börs.

5. Hongkong, Hiina.

Eriti hea pankurite, inglise keele õpetajate ja maailma reisijate jaoks. See on liberaalsem ühiskond kui paljudes Aasia riikides. Neil on suurepärane konkurents Singapuri ja Tokyoga kui Aasia finants- ja kultuuripärand. Linn on koduks suurele hulgale kodumaale läinud ja välismaal sündinud hiinale. Selle toit on võrreldamatu, selle transport on hästi jagunenud, selle lennujaam on üks maailma parimatest. Makseid ei ole ja need, mis on olemas, on madalad, kuid ühine kaebus on kinnisvara kõrge hind ja halb õhukvaliteet.

4. Portland, USA

Eripakkumine väljasõpradele. See on suurim metropol, suurem kui Oregon, kuid see on väike, kus on vaid 600 000 elanikku. Maaliline on parasvöötme õhkkond, kunstiline õhkkond ja isegi linnapiirkonnad. Suurepärane koht jalgratturitele ja jalutajatele. Suurepärane transpordisüsteem koos MAX kiirrongiga.

3. Singapur.

See on Kagu-Aasia linnriik, üks multikultuursemaid riike, kus on vana ja uus kultuuriline mitmekesisus. See ei ole kõige liberaalsem, kuid see on hea koht elamiseks. Köök on maailma tuntud ja sellel on palju meelelahutusvõimalusi. Parim on see ametlikult kõige turvalisem riik maailmas. Sellel on maailmatasemel transpordisüsteem ja suur lennujaam. Töötuse määr on üllatavalt madal: 2,9%. See on maailma kaubanduse ja tulumaksu keskus naeruväärselt madal.

2. Zürich, Šveits.

See on soovitatav pankuritele ja šokolaadiga sõltlastele. See on vaikne, turvaline, maaliline, rikkalik ja meeldiv koht. Seda kaitsevad Alpid ning neil on rahu ja stabiilsuse jaoks suurepärane maine, mistõttu inimesed usaldavad oma raha pankadele, mistõttu on see riigi majanduslik keskus. Teenindussektoris on enamus elanikkonnast, töötuse määr on alla 4%. See on teine ​​koht, kus pakute maailma parimat elukvaliteeti.See on ka puhas ja kaasaegne linn, puuduseks on see, et see on väga kallis.

1. Sydney, Austraalia.

See on Austraalia suurim linn ja majanduskeskus. Elanikel on juurdepääs tervishoiu- ja üldise hoolduskavale, tal on suurepärane sotsiaalhoolekande süsteem koos parimate haiglatega. Linn on peaaegu kogu aasta vältel peaaegu täiuslik ilm ja palju meelelahutusvõimalusi. Sydney majandus on mitmekesine, kuigi see sõltub peamiselt teenuste sektorist ja tööstusest. Töötus riigi tasandil on 5,3%.

Tõeline häbi, et esimene loendis olev Ladina-Ameerika linn ei ole Mehhiko.

Vaata videot: ZEITGEIST: EDASIMINE AMETLIK KINNITUS. 2011

Like this post? Please share to your friends:
Deja un comentario

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: